Amsterdam Amstel Business Park AUTOVERHUUR
adres
Joop Geesinkweg 125, 1114 AB Amsterdam
GDS-Code: AMS
Openingstijden
24 uur terugbrengen
07:00 - 17:00
07:00 - 13:00
08:00 - 12:00
09:00 - 13:00
Neem de afslag S111 Amstel Business Park, sla rechtsaf bij het eerste verkeerslicht, gevolgd door de eerste afslag op de rotonde. De vestiging bevindt zich aan de linkerkant direct op de rotonde.
Neem de afslag S111 Amstel Business Park. Sla linksaf bij het eerste verkeerslicht en sla meteen rechtsaf bij het tweede verkeerslicht. Neem de eerste afslag op de rotonde. De vestiging bevindt zich aan de linkerkant direct op de rotonde.
Neem metrolijn 53 of 54 en stap uit bij station Spaklerweg. Loop vervolgens richting de H.J.E Wenckebachweg en sla rechtsaf. Volg deze weg tot de rotonde. De vestiging bevindt zich op de rotonde.
Joop Geesinkweg 125
Amsterdam
52.335399627686, 4.929379940033
Pick-Up buiten openingstijden is mogelijk voor extra kosten. Deze service is op aanvraag. Graag uw creditcard informatie, email en telefoonnummer invullen tijdens het reserveringsproces zodat we contact me u kunnen opnemen.
De sleutelkluis bevindt zich in de Sixt-vestiging. Lokaliseer onze garagedeur op ons parkeerterrein. De sleutelkluis bevindt zich aan de rechterkant van de garagedeur.
Joop Geesinkweg 125, 1114 AB Amsterdam
GDS-Code: AMS
07:00 - 17:00
07:00 - 13:00
08:00 - 12:00
09:00 - 13:00
Net buiten het centrum van Amsterdam bevindt zich het Amstel Business Park. Vele nationale en internationale bedrijven zijn hier gevestigd. Gaat u binnenkort deze richting uit, dan kan de autoverhuur Amsterdam Amstel Business Park service van Sixt een uitkomst bieden. Met een huurauto van Sixtkunt u zich gemakkelijk verplaatsen van uw hotel naar één van de kantoren. Ook kunt u met de autoverhuur Amsterdam Amstel Business Park service snel uitwijken naar de binnenstad of een nabijgelegen stad.
Voordelig? Jazeker, bij ons kunt u goedkoop een auto huren. Niet zomaar een auto, maar een sportauto, een luxe auto of een ander model die bij u past. De keuze is aan u, maar bij ons bent u verzekerd van een auto die nooit ouder is dan zes maanden. Auto huren in Amsterdam Amstel Business Park vindt u op de Joop Geesinkweg 125, 1096 AT. Onze deskundige en klantvriendlijke medewerkers helpen u graag op weg. Het ophalen van uw auto kan zelfs 24/7. U kiest met de autoverhuur Amsterdam Amstel Businesspark service voor een betrouwbare service.
Tristan Hamelink
( Station Manager )