Lyon Part Dieu Treinstation AUTOVERHUUR
adres
8 Avenue Georges Pompidou, 69003 Lyon
GDS-Code: LYS
Openingstijden
24 uur terugbrengen
07:30 - 21:00
09:00 - 17:00
13:00 - 21:00
13:00 - 21:00
8 Avenue Georges Pompidou, 69003 Lyon
GDS-Code: LYS
07:30 - 21:00
09:00 - 17:00
13:00 - 21:00
13:00 - 21:00
Je kunt jouw huurauto gemakkelijk vinden en snel wegrijden.
Wij hebben nieuwe BMW’s en Audi’s voor jou beschikbaar.
24/7 kun jij bij onze vriendelijke staf terecht.
Zo kom jij geen tijd tekort om Lyon te gaan ontdekken.
‘Avant, avant, Lion le Melhor!’, zo luidt de leus van deze stad. Het betekent ‘Vooruit, vooruit, Lyon de beste!’ en zodra jij een paar dagen met jouw auto door deze stad hebt rondgereden, zul je begrijpen waar deze trots vandaan komt. Dus ga er snel op uit in een stationwagen, sedan of premium SUV van SIXT autoverhuur Lyon Part Dieu station. Boek hierbij één van de extra’s zoals een navigatiesysteem om niet te verdwalen of rijd comfortabel weg in een dieselauto en geniet van Lyon.
De locatie van autoverhuur Lyon Part Dieu station is praktisch gelegen. Zo verspil jij geen tijd aan het zoeken naar jouw auto. Vanuit het station neem je de uitgang ‘Villette’. Vanaf daar loop je honderd meter naar rechts en vind je het SIXT kantoor twintig meter na de Ibis en Mercury hotels aan de rechterkant, op de begane grond van de parkeergarage. Je levert je auto in bij ‘Parking Part Dieu Loueurs’. De SIXT parkeerplaatsen bevinden zich op de vijfde verdieping. De auto inleveren kan 24/7. De sleutelbox om je sleutels buiten openingstijden in te deponeren, is te vinden op verdieping -1.
De historische binnenstad van Lyon staat op de Unesco werelderfgoedlijst en dat is niet voor niets. Slenter door de smalle straatjes, laat je verrassen door de geheimen van de stad en voel hoe Lyon de Renaissance ademt. Rijd met de auto richting de heuvel Fourvière, waar je op de top de overblijfselen van de Romeinse tijd ziet, zoals het Odeion van Lugdunum.
Optie beschikbaar vanaf 30 minuten voor het begin van de huur.
Geen wachttijd aan het loket. De SIXT-app leidt u naar het filiaal.
Het huurcontract wordt onmiddellijk opgesteld.
Na de rit de auto aan het station afgeven.